Hore
Aktuality

Kubota Farming Simulator 22 od vydavateľa GIANTS Software

28. júna 2022

Balíček Kubota Pack pre Farming Simulator 22, teda celosvetovo uznávanú sériu videohier Farming Simulator vypracovanú vývojárom a vydavateľom GIANTS Software, je teraz k dispozícii pre PC, Mac a hracie konzoly. Okrem radu nástrojov a náradia majú tak fanúšikovia možnosť v rámci hry vyskúšať aj 11 vozidiel spoločnosti Kubota, vrátane radov M5, M6 a M7.

Videohra Farming Simulator je stale na vzostupe, a to aj vďaka zahrnutiu vysoko kvalitných značiek, pričom fanúšikovia tejto série videohier teraz môžu používať skutočné repliky reálnych strojov spoločnosti Kubota.

Vďaka pridaniu vozidiel Kubota do portfólia Farming Simulatora 22 je videohra schopná ponúknuť fanúšikom ďalšiu licencovanú značku pre vylepšienie ich flotily poľnohospodárskych strojov. GIANTS Software najnovšie vydal balíček Kubota Pack s jedenástimi novými vozidlami a nástrojmi. Aktuálne je k dispozícii na PC, Mac-u a hracích konzolách, je súčasťou sezónného pasu pre prvý rok a bol vydaný celosvetovo v krabicovej verzii pre PC, dostupnej vo vybraných regiónoch.

Dostupné stroje umožňujú riešiť rôzne každodenné poľnohospodárske úlohy – od obrábania polí až po prepravu vyrobeného tovaru. Hráči tu nájdu traktory od spoločnosti Kubota radu M5, M6 a M7. A tiež Kubota M8, čo je doteraz najväčší traktor vyrobený spoločnosťou Kubota, dostupný iba v USA. Môžete sa tu rovnako ako v skutočnom živote tiež pohrať s iným náradím, ako sú šmykom riadené nakladače a pásové nakladače, spolu s úžitkovými vozidlami navrhnutými na zvládanie každodenných úloh v poľnohospodárstve vďaka moderným, všestranným a výkonným nástrojom.

Vďaka dvom vysokovýkonným úžitkovým vozidlám môžu hráči rýchlo prevážať potraviny alebo preskúmať oblasť, dokonca aj s ostatnými kolegami, ktorí sedia na sedadlách spolujazdcov v online režime pre viacerých hráčov. Pre postavičky hráčov medzitým do virtuálneho šatníka pribudlo aj oblečenie značky Kubota. Zahrnuté sú aj nové pracovné uniformy, takže hráči si môžu reálne stiahnuť značkové oblečenie Kubota presne pre svoje postavičky.

Zahrnuté vozidlá a nástroje sú:

● Rady Kubota M5, M6, M7, M8
● Kubota R640
● Kubota SSV75
● Kubota SVL97-2
● Kubota RTV-XG850 Sidekick
● Kubota RTV-X1140
● Kubota M77
● Kubota LA 2255

„Vďaka pridaniu Kuboty do súboru poľnohospodárskych značiek v našej sérii môžeme našim oddaným fanúšikom ponúknuť ďalšieho medzinárodného veľkého hráča, ktorého si sami žiadali,“ vyjadril sa Thomas Frey, viceprezident pre rozvoj podnikania v GIANTS Software. „Sme radi, že môžeme spolupracovať s týmto historickým výrobcom, ktorého motory poháňajú množstvo súčasných poľnohospodárskych činností po celom svete.“

„Keďže Kubota tento rok oslavuje na pôde USA 50 rokov svojej činnosti, načasovanie pre FS22 nemohlo byť ani lepšie. Pokračujeme v rozširovaní našich produktových radov, pričom staviame na našom dlhodobom dedičstve inžinierskych inovatívnych zariadení, ktoré poskytujú rad odolných, kvalitne vyrobených strojov pripravených zvládnuť náročné úlohy v poľnohospodárstve, stavebníctve, na komerčnom trávniku či v rezidenčných prostrediach. Má pre nás zmysel oslovovať nových potenciálnych zákazníkov vo virtuálnom prostredí, aby sme im ukázali, čo naše vybavenie dokáže“, hovorí John Lee, marketingový riaditeľ Kubota Tractor Corporation.

„V posledných rokoch sme od našich zákazníkov, fanúšikov, predajcov a zamestnancov dostávali otázky, kedy sa Kubota konečne stane súčasťou svetoznámej videohry Farming Simulator,“ hovorí Andreas Kaczmarczyk, vedúci oddelenia Central Marketing Services, Kubota (Európa). „Skupina Kubota sa bude snažiť realizovať víziu GMB2030, aby sa mohla stať globálnou hlavnou značkou (GMB). Táto všeobecná dohoda so spoločnosťou GIANTS je dôležitým krokom v tejto globálnej stratégii značky Kubota.”

Farming Simulator 22 je k dispozícii pre PC, Mac, hracie konzoly PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One a Stadia. K dispozícii je sezónny pas na prvý rok, ktorý v budúcnosti rozšíri hru o ešte viac obsahu – súčasťou je aj Kubota Pack. GIANTS Software bude tiež pokračovať vo vydávaní bezplatných aktualizácií obsahu a obsahu vytváraného používateľmi na oficiálnom ModHube. Pre viac informácií navštívte oficiálnu webovú stránku Farming Simulator a tlačovú oblasť GIANTS Software.

O GIANTS Software
GIANTS Software je medzinárodný vývojár a vydavateľ videohier zo Švajčiarska založený v roku 2004, známy po celom svete tvorbou populárnej série Farming Simulator. Tím s filiálkami vo Švajčiarsku (Zurich), Nemecku (Erlangen), USA (Chicago) a Českej republike (Brno) je veľmi odhodlaný udržiavať úzky kontakt s poľnohospodárskym priemyslom a zapájať sa do komunitnej činnosti. Ďalšie informácie nájdete na stránke gigants-software.com

O Farming Simulatore
Od roku 2008 sa celosvetovo predalo viac ako 30 miliónov kusov hry Farming Simulator. Herná séria bola odvtedy vydaná na všetkých populárnych platformách vrátane hracích konzol, mobilných telefónov, tabletov a počítačov. Od začiatku tím umožnil používateľom vytvárať mody pomocou vlastného GIANTS Engine spoločnosti. Vďaka Farming Simulator League (FSL) zaviedla séria v roku 2019 súťažný režim e-športov – s tímami súťažiacimi na profesionálnych turnajoch a na palube mnohých uznávaných značiek a sponzorov. Viac informácií nájdete na farming-simulator.com

O spoločnosti Kubota

Kubota je popredným výrobcom poľnohospodárskeho, rašelinového a stavebného vybavenia a priemyselných motorov od roku 1890. S globálnou centrálou v japonskej Osake, kanceláriami vo viac ako 120 krajinách a s viac ako 41 000 zamestnancami v Severnej Amerike, Európe a Ázii dosiahla spoločnosť Kubota výnosy v roku 2021 vo výške 20 miliárd dolárov. Hoci primárnou líniou produktov Kubota je poľnohospodárska technika, spoločnosť vyrába aj rozmanité portfólio ďalších produktov vrátane celomestských systémov filtrácie vody, zavlažovania, potrubí, strešných zariadení, prístreší a veľkých podzemných ventilov.

Naše poslanie

Naše poslanie je založené na kréde “For Earth, For Life,” teda „Za Zem, Za Život“, čo samo o sebe hovorí o tom, že sme sa zaviazali k ochrane prírodného prostredia Zeme a zároveň pomoci pri zabezpečovaní zásob potravín a vody, ktoré sú životne dôležité pre potreby ľudskej spoločnosti, keďže naša svetová populácia neustále rastie. Toto poslanie realizujeme zakaždým, keď traktor Kubota žne úrodu v produkcii životne dôležitých potravín alebo keď naše stavebné zariadenie vykonávajú výkopové práce pre zabezpečenie prepravy vodných zdrojov alebo poskytnutie prístrešia.

Viac informácií o Kubote nájdete na www.kubota.sk, supa.kubotadistributor.sk, www.kubota-global.net alebo www.kubota-eu.com.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach