Hore

Spoločnosť Kubota

Za značkou KUBOTA sú vysoko kvalitné výrobky s vynikajúcim výkonom a dlhou životnosťou. Od založenia pánom Gonshiro Kubotou v roku 1890 v japonskej Osake sa podnik rozvíjal až k dnešnému priemyslovému koncernu, ktorý vyrába motory, traktory a stavebné stroje na špičkovej celosvetovej úrovni, s aktuálnym obratom vyšším než 7 miliard EURO. Koncern KUBOTA a jeho dcérske spoločnosti a filiálky v Európe i na ďalších kontinentoch pracujú neustále na úlohách, zjednodušiť ľudom ťažkú prácu. K dosiahnutiu tohto cieľa využíva koncern kombináciu vysokých nárokov, kladených na kvalitu, inovácie produktov a vynikajúceho servisu. Základom kontinuálneho inovačného procesu je filozofia KAIZEN. KAI znamená „zmenu“ a ZEN znamená „zlepšovanie“. Tento princíp sústavného zlepšovania je v rámci koncernu presadzovaný po celom svete a je súčasťou filozofie firmy KUBOTA.

1890

Gonshiro Kubota

Založenie spoločnosti Kubota v Japonsku

1922

Odlievanie

Je vždy najdôležitejšia oblasť Kuboty

1983

Kubota (Nemecko) GMBH

Nemecká distribúcia spoločnosti Kubota Corporation

2006

Kubota na Slovensku

Firma Marián Šupa sa stáva zastúpením firmy KUBOTA na Slovensku

Kubota Deutschland

Dcérska spoločnosť Kubota Deutschland so sídlom v Rodgau/Nieder-Roden prispieva už viac ako 20 rokov k úspechu značky KUBOTA v strednej Európe. Členenie do 3 obchodných divízií „Komunálna technika“, „Priemyselné motory“ a „Náhradné diely a servis“ vyplýva z celosvetovej koncepcie KUBOTA a vytvára predpoklady k úspešnej integrácie do európskej a svetovej partnerskej siete.

Divízia „Komunálna technika“ zodpovedá jak za odbyt výrobkov, tak za uspokojenie špeciálnych požiadavkov zákazníkov, týkajúcich sa konfigurácie a vybavenia objednanej komunálnej techniky. Montáž prevádza montážna dielňa v Rodqau, kde personál je neustále školení a pravidelne skúšaní supervízormi s materskej spoločnosti s cieľom udržania najvyšších montážnych štandardov a zaručenia vysokej kvality Kubota. Špeciálne vybavené pracoviská zaručujú bezproblémový a rýchly priebeh montážnych prác.

Vedeli ste, že …

Predajné a servisné miesta

Pozrite si zoznam partnerov, ktorí predávajú a servisujú produkty značky Kubota