Pravidelná údržba Vášho stroja Kubota je základným predpokladom pre bezproblémový prevoz a dlhú životnosť. Využite služby servisu autorizovaných predajcov, ktorí majú najnovšie informácie a dlhoročné skúsenosti.

Údržbové sady

Servisné sady Kubota poskytujú rýchle, ľahké a nákladovo efektívne riešenie. Servisné sady Kubota sú starostlivo zostavené a obsahujú originálne filtre a tesnenia, ktoré potrebujete k údržbe Vášho stroja. Originálne filtre Kubota zaručujú spoľahlivú ochranu citlivých zostáv ako je motor, prevodovka a hydraulický systém od prachu a nečistôt.

Originálne palivové filtre Kubota

Zabezpečujú, že motor vždy dostane palivo zbavené nežiadúcich mikročastíc. To je prvotný predpoklad pre dosiahnutie maximálneho výkonu motora a takisto ochrany palivového systému. Čistota paliva bez kompromisu. Niekoľko-násobná filtrácia účinne čistí palivo od nežiadúcich látok a vlhkosti. Zaisťuje maximálny výkon motora a životnosť prvkov palivového systému. Umožňujú bezpulzný tok paliva.

Originálne vzduchové filtre Kubota

Prispôsobené optimálnemu výkonu Vášho traktora Kubota. Nepodceňujte ochranu motora pred znečistením veľmi malými časticami, zaistite nižšiu spotrebu paliva a dlhšiu životnosť pre Váš motor. Veľkosť póru filtračného prvku priamo zodpovedá predpokladaným parametrom motora Kubota. Dostatočne dimenzovaná veľkosť zaistí vysoký výkon aj pri extrémnych podmienkach. Nízka hladina hluku. 

Service Kit

Originálne filtre motorového oleja Kubota

Sú výsledkom dlhodobého vývoja a testovania jedného z najväčších výrobcov motorov na svete. Vysoký stupeň čistenia a ochrana motora sú úplnou samozrejmosťou. Vysoko kvalitný filtračný papier s jemnou filtráciou. Menej odporu pri prietoku. Dokonalá tesnosť vďaka špeciálnemu tesneniu.

Originálne filtre hydraulickej sústavy Kubota

Optimálne chránia hydraulické systémy traktorov proti znečisteniu a zaisťujú vysokú provoznú spoľahlivosť. Skonštruované pre požadovaný tlak. Vysoká spoľahlivosť a efektivita filtrovaného oleja. Doplnené magnetickým zachytávacím prvkom.

RMI Kubota

On-line informačný systém pre opravy a údržby vozidiel podľa nariadenia EU č. 167/2013
https://www.k-eservice.com/W_global/k-eservice