Hore
Aktuality

Novinky od Kuboty – model FC3 a FC4

Predstavujeme Vám nové traktorové kosačky od Kuboty model FC3 a FC4.

S mohutnými a vysoko výkonnými kosačkami FC3 a FC4 môžete dosiahnuť vynikajúcu starostlivosť o trávnik.

 

FC3

Robustná kosačka trávy Kubota FC3-261 ponúka vysoký pracovný komfort a žací výkon pre údržbu veľkých trávnatých plôch. Ergonomické pracovisko s vysokým komfortom pre obsluhu zvyšuje produktivitu práce.

Kvapalinou chladený 3-valcový dieselový motor Kubota je úsporný, má nízke emisie a ľahko sa udržuje. Patentovaná hydrostatická prevodovka s kontrolou trakcie HTC™ poskytuje maximálny výkon za všetkých podmienok.

 

FC4

Kubota FC4-501 je vlajkovou loďou kosačiek s čelným kosením. Tento model s výkonom 50 HP je určený pre tie najväčšie plochy a boduje svojim vysokým výkonom a efektívnym zberom trávy.

Kosačka Kubota FC4-501 je určená na dlhé pracovné nasadenie a v štandardnej výbave má vzduchom odpruženú komfortnú sedačku. Celá platforma obsluhy, uložená na silentblokoch, znižuje vibrácie a zvyšuje komfort.

 

Modely FC3 a FC4 sú určené najmä pre športové ihriská, parky, golfové ihriská alebo iné veľké zelené plochy, exkluzívne okrasné trávniky alebo extenzívne využívané plochy. Všade tam, kde je požadované rýchle, efektívne a kvalitné kosenie so zberom pokosenej trávy sú Kubota FC3-261 a FC4-501 tou najlepšou voľbou.

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach