Hore
Aktuality

Nový pohodlný rad traktorov Kubota s označením M6001 Utility

(22. decembra 2021)

Kubota M6001 Utility je rad viacúčelových traktorov navrhnutých tak, aby poskytovali rovnako tak efektívnosť, ako užívateľskú prívetivosť.

Rad M6001 Utility, ktorý vyniká svojou manévrovateľnosťou a pohodlným dizajnom, je nástupcom radu MGX od spoločnosti Kubota. Nový rad M6001 Utility je určený pre rozsiahle mliekarenské a živočíšne farmy, obilné polia a obecné oblasti. Uvedením tohto nového radu chce spoločnosť Kubota doplniť súčasnú sériu ťažkých traktorov M6002 o ďalšie ľahšie modely. V skutočnosti je M6001 Utility všestranný traktor ideálne koncipovaný pre akýkoľvek typ hospodárstva a možno ho použiť buď ako hlavný traktor, alebo ako sekundárny traktor na vykonávanie ľahších úloh.

Nový rad traktorov M6001 Utility, ktorý má dispozícii výkon od 104 do 143 koní s malým alebo veľkým podvozkom, poskytuje stabilitu, pohodlie, manévrovateľnosť a efektivitu. Vďaka novým motorom typu Stage V, z ktorých 3,8 litrová verzia sadne k verzii s malým podvozkom a 6,1 litrová verzia je určená pre veľké podvozky, M6001 Utility sa dá prispôsobiť akémukoľvek typu poľa či farmy alebo akejkoľvek úlohe. V skutočnosti tak malý podvozok, ako aj veľký podvozok ponúkajú vynikajúcu kombináciu manévrovateľnosti a stability a sú k dispozícii s odpružením prednej nápravy pre optimálny komfort.
S ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami, štandardným strešným oknom pre lepší výhľad, ako aj so zvýšenou nosnosťou až 6100 kg, to všetko pri ovládaní priamo z lakťovej opierky, je M6001 Utility neuveriteľne pohodlným traktorom a predstavuje dokonalú voľbu pre každého hospodára alebo pracovníka farnmy.

Jeho elektrohydraulické ovládanie v kombinácii s 8-stupňovou prevodovkou poskytuje maximálnu produktivitu a prevádzkový komfort pri preprave a úlohách, pri ktorých sa vyžaduje nakladanie spredu.

Tento traktor bude v Európe dostupný od prvého štvrťroka 2022.

O spoločnosti Kubota

Kubota je popredným výrobcom poľnohospodárskeho, rašelinového a stavebného vybavenia a priemyselných motorov od roku 1890. S globálnou centrálou v japonskej Osake, kanceláriami vo viac ako 120 krajinách a s viac ako 41 000 zamestnancami v Severnej Amerike, Európe a Ázii dosiahla spoločnosť Kubota výnosy v roku 2020 vo výške 17,3 miliardy dolárov. Hoci primárnou líniou produktov Kubota je poľnohospodárska technika, spoločnosť vyrába aj rozmanité portfólio ďalších produktov vrátane celomestských systémov filtrácie vody, zavlažovania, potrubí, strešných zariadení, prístreší a veľkých podzemných ventilov.

Naše poslanie

Naše poslanie je založené na kréde „Za Zem, Za Život“, čo samo o sebe hovorí o tom, že sme sa zaviazali k ochrane prírodného prostredia Zeme a zároveň pomoci pri zabezpečovaní zásob potravín a vody, ktoré sú životne dôležité pre potreby ľudskej spoločnosti, keďže naša svetová populácia neustále rastie. Toto poslanie realizujeme zakaždým, keď traktor Kubota žne úrodu v produkcii životne dôležitých potravín alebo keď naše stavebné zariadenie vykonávajú výkopové práce pre zabezpečenie prepravy vodných zdrojov alebo poskytnutie prístrešia. Viac informácií o spoločnosti Kubota nájdete na www.kubota-global.net alebo www.kubota-eu.com.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach