Hore
Aktuality

Užívateľsky jednoduchá ale výkonná Kubota EK1-261

Pre používateľov, ktorí hľadajú jednoduchý ale výkonný traktor, je EK1-261 od Kuboty správnou voľbou. Vďaka svojej univerzálnosti ho možno použiť na najrôznejšie úlohy, kde jeho spoľahlivosť a robustnosť tvoria neprekonateľnú kombináciu.

  • Silný výkon

3-valcový naftový motor modelu EK1-261 zaisťuje spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach. Ľahká údržba tiež prispieva k efektnej produktivite traktora.

  • Preraďte podľa potreby

Mechanická prevodovka traktora sa dá hladko preradiť, a to aj pri jazde v rovnakom rozsahu. Prevodový pomer je odstupňovaný podľa typu použitia.

  • Radenie prevodových stupňov počas jazdy

Traktory sú vybavené prevodovkou, ktorá obsahuje deväť prevodových stupňov vpred a tri vzad, a umožňuje radenie prevodových stupňov i počas jazdy. Vďaka trojstupňovej prevodovke nehrozí počas prevádzky riziko preťaženia prevodovky krútiacim momentom.,

Radenie prevodových stupňov je jednoduché. Ergonomické radiace páky po stranách poskytujú dodatočnú oporu pre ľahké radenie. S maximálnou rýchlosťou 18,2 km/h a minimálnou rýchlosťou 1,1 km/h (v každom prípade so zadnými pneumatikami 8,30 x 20) poskytuje traktor rozsah rýchlostí, ktorý dokonale vyhovuje jeho úlohám. Výbava PTO poskytuje otáčky 540 a 540 ECO ot./min.

  • Prepínateľný pohon všetkých kolies

Traktor má pohon všetkých kolies, ktorý je možné ovládať pomocou páky. Uzávierka diferenciálu sa ovláda pedálom. Vysokú úroveň ochrany zaisťujú do oleja ponorené brzdy a nezávislá parkovacia brzda.

  • Skvelé miesto na výkon práce

EK1-261 dokazuje, že ani v prípade traktora v tomto segmente nie je potrebné v oblasti komfortu robiť kompromisy. Ergonomicky umiestnené ovládacie páky, váhovo nastaviteľné sedadlo vodiča a ďalšie užitočné detaily – to všetko pomáha pri produktívnej práci.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach